• Model: INDFIBAKC0001 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
    Układ Bypass jest urzadzeniem zaprojektowanym do współpracy ze sciemniaczem FGD211 systemu Fibaro. Jego zastosowanie rozszerza mozliwosci sciemniacza FGD211poprzez umozliwienie dołaczenia dowolnego obciazenia sciemnialnego do 500W, w tym obciazen o minimalnym poborze mocy(np. pojedyncza żarówka LED o mocy 0,5W). Ściemniać wolno tylko te rodzaje oswietlenia, które sa do tego przeznaczone.
  • Model: INDFIBAKC0009 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
    Universal Binary Sensor jest bezprzewodowym modułem umozliwiajacym zwiekszenie funkcjonalnosci dowolnego czujnika z wyjsciem binarnym o mozliwosc komunikacji z bezprzewodowa siecia Z-WAVE i systemem inteligencji budynkowej FIBARO.Ponadto moduł umozliwia bezprzewodowa komunikacje systemu z czujnikami temperatury DS18B20.Universal Binary Sensor moze byc zastosowany wszedzie tam, gdzie konieczne jest bezprzewodowe zbieranie danych z czujników, czyli np. w integracji systemu alarmowego z Systemem Fibaro.
Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość MebleNet.pl stanowi zaproszenie do składania ofert. Sklepy internetowe. cStore