• Model: SEWATEEXK0003 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Extender jest urządzeniem pozwalającym na pracę zdalną od komputera lub przełącznika KVM. Sygnał jest przesyłany poprzez kabel UTP Cat.5 (4-pary) na odległość do 150 metrów.Urządzenie pozwala na przeniesienie komputera do innego pomieszczenia, pozostawienie lokalnie tylko monitora, klawiaty i myszy, dzięki czemu zyskujemy idealną ciszę i doskonałe warunki pracy komputera np. w klimatyzowanej serwerowni.Port lokalny pozwala na podłaczenie klawiatury, myszy i monitora w serwerowni - zepewnia to możliwośc jednoczesnej pracy zdalnej i lokalnej na podłączonym przełączniku KVM lub komputerze.
 • Model: SEWATEEXK0010 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Extender pozwalający na pracę zdalną od komputera lub przełącznika KVM. Sygnał jest przesyłany poprzez kabel UTP Cat.5 (4-pary) na odległośc do 150 metrów.Urządzenie pozwala na przeniesienie komputera do innego pomieszczenia, pozostawienie lokalnie tylko monitora, klawiaty i myszy, dzięki czemu zyskujemy idealną ciszę i doskonałe warunki pracy komputera np. w klimatyzowanej serwerowni.Wersja CE-700A jest przystosowana do klawiatury i myszy ze złączem USB. Port lokalny pozwala na podłaczenie klawiatury, myszy i monitora w serwerowni - zepewnia to możliwośc jednoczesnej pracy zdalnej i lokalnej
 • Model: SEWATEEXK0017 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  CE100 Przedłużacz KVM USB zapewnia dostęp do komputera ze zdalnej konsoli USB (klawiatura USB, monitor, mysz USB). Zapewnia wysoką jakość obrazu i ma wbudowane zabezpieczenia antyelektrostatyczne.
 • Model: SEWATEEXK0013 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  przedłuża transmisję USB do 60m; transmisja do 12Mb/s
 • Model: SEWATEEXK0008 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Extender pozwalający na przesłanie sygnału VGA na duże odległości. Sygnał jest przesyłany poprzez kabel UTP Cat.5 (4-pary) na odległośc do 150 metrów.Urządzenie pozwala na przeniesienie monitora na duże odległosci od komputera do innego pomieszczenia oraz pozostawienie lokalnie drugiego monitora, dzięki czemu zyskujemy mozliwość monitorowania odległych komputerów.Port lokalny pozwala na podłaczenie monitora w lokalnie - zapewnia to możliwość jednoczesnego monitorowania zdalnego i pracy lokalnej na podłączonym komputerze.Urządzenie posiada wbudowany moduł ręcznej regulacji wzmocnienia sygnału dla uzyskania idealnej jakości obrazu.
Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość MebleNet.pl stanowi zaproszenie do składania ofert. Sklepy internetowe. cStore