• Model: DIZLIKDNT0045 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Interaktywny ogródek dla malutkich ogrodników to cudowne centrum, kształtujące rozwój motoryczny, słuchowy i wzrokowy dzieci. Dzieci spędzą wspaniałe chwile, uprawiając swój pierwszy ogród: "sadząc" warzywa, "podlewając" kwiaty i słuchając dźwięków.Rośliny osadzone są na kolorowych figurach geometrycznych, dzięki czemu dzieci poznają kolory i kształty, a także uczą się sortowania i dopasowywania kształtów. Gdy roślinka zostaje posadzona, ogródek "wypowiada" kolor danej rośliny (jęz. angielski)Rośliny i warzywa mogą być zrywane. Kwiatek - lusterko doskonale nadaje się do zabawy w "a kuku". Wciskając pszczółkę (siada wówczas na kwiatku) - uruchamia się zabawne dźwięki i światła.Ogródek można "podlewać" używając do tego przyłączonego węża. Dzieci mogą ciągnąć za pajączka i obserwować jak ten "wspina się" z powrotem do swej pajęczyny. Kwiaty i owoce można zaczepiać na pergoli wykonanej ze specjalnego materiału
 • Model: DIZZAPLAL0006 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  To śliczne, interaktywne nosidełko pełni podwójną rolę. Możesz przenosić w nim swoją Baby born, jeśli nie chcesz korzystać z wózka, albo ułożyć swą ukochaną laleczkę do snu. Nosidełko współdziała z interaktywną Baby born.Jak położysz do nosidełka lalkę, a maskotkę króliczka ułożysz w odpowiednim miejscu - usłyszysz radosne gaworzenie i niemowlęce odgłosy, ziewanie, a po chwili włączy się kołysanka, która uśpi małą laleczkę.Gdy zabierzesz maskotkę króliczka, wówczas może uruchomić się dźwięk płaczu. Wystarczy ponownie umieścić maskotkę na swoim miejscu, by ukoić Baby born.
 • Model: DIZZAPLAL0009 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Śliczny, lekki w prowadzeniu trójkołowy wózek dla lalek. Nowoczesny wygląd oraz pojemny kosz na zakupy to dodatkowe atuty tego wózka. Produkt przeznaczony dla lalek o wielkości: 43 cm. Zestaw nie zawiera lalki.
 • Model: DIZLIKPLZ0023 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  uży i obszerny domek do zabawy zaprojektowany w angielskim stylu, przypadnie do gustu każdej małej księżniczce. Wewnątrz domku znajduje się zlewozmywak, kuchenka oraz telefon, a nad stylowym kominkiem wisi sielski pejzaż,oświetlony "płomieniami" świec. Wnętrze domu, dzięki specjalnym tłoczeniom zyskało realistyczny wygląd. Palenisko kominka tworzy jednocześnie otwierany właz. Domek posiad 4 okna i drzwi jednoskrzydłowe.
 • Model: DIZLIKPLZ0022 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Duży i obszerny domek do zabawy zaprojektowany w angielskim stylu, przypadnie do gustu każdemu Malcowi. Wewnątrz domku znajduje się zlewozmywak, kuchenka oraz telefon, a nad stylowym kominkiem wisi sielski pejzaż,oświetlony "płomieniami" świec. Wnętrze domu, dzięki specjalnym tłoczeniom zyskało realistyczny wygląd. Palenisko kominka tworzy jednocześnie otwierany właz.Domek posiad 4 okna i drzwi jednoskrzydłowe. Piękna, żywa kolorystyka to kolejna, charakterystyczna dla produktów Little Tikes cecha.
 • Model: DIZLIKPLZ0024 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Dzieci będą miały mnóstwo radości podczas zabawy w tym uroczym drewnianym domku. Domek posiada plastikowe drzwi z otworem na pocztę, a także kolorowe okiennice, ramy okna i parapet (wszysto wykonano z wysokiej jakości plastiku).Z przodu znajduje się zadaszona weranda, ogrodzona po bokach drewnianą, ażurową balustradą.Drewniane elementy posiadają certyfikat: CTB - potwierdza fakt zabezpieczenia drewna przed insektami, wilgocią i grzybami; FSC - jest dowodem przestrzegania zasad ekologii w procesach produkcji leśnej;SGS - potwierdza zobowiązanie fabryki do odpowiedzialnego zarządzania surowcami i produkcję z drewna z odnawialnych źródeł
 • Model: DIZSMOPLZ0009 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Ten fantastyczny domek to zabawka mogąca sprawić twojemu dziecku wiele radości zarówno w domu jak i w ogrodzie. Wykonany został z niezwykle estetycznego tworzywa imitującego drewno i cegłę. Posiada dwa okna z okiennicami w ściankachbocznych, okrągłe okno w ścianie tylnej z niskimi drzwiczkami do połowy wejścia, a także takie samo okienko z przodu domku, obok drzwi wejściowych. Podobnie jak inne produkty firmy Smoby charakteryzuje go wysoka jakość i niespotykane wzornictwo!Wysoka jakość tworzyw i materiałów, z których domek został wykonany sprawia, że jest on zabawką całkowicie bezpieczną. Jest też całkowicie odporny na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych; plastik pokryto powłoką UV, która pozwolizachować "świeżość" barw przez długi czas.
 • Model: DIZSMOPLZ0011 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Domek Kubusia Puchatka to cudowne miejsce zabaw dla dzieci. Domek utrzymany jest w ładnej, ciepłej kolorystyce, a jedną ze ścian zdobi wizerunek Kubusia Puchatka i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Pod podłogą domku znajduje się otwartaprzestrzeń, którą można wykorzystać do zabawy lub przechowywania zabawek. Do domku można dostać się po drabince. Dodatkową atrakcją jest zjeżdżalnia o długości ślizgu 70 cm, która przymocowana jest do podłogi domku. W bocznychścianach znajdują się okna - jedno posiada okiennice. Do domku przyłączono konstrukcję z bezpieczną huśtawką dla maluchów i praktyczną ławeczką (osłonę dla mniejszych dzieci można zdjąć z huśtawki pozostawiając tylko deseczkę). Domeknadaje się zarówno do zabawy w zamkniętych przestrzeniach jak i na świeżym powietrzu.
 • Model: DIZSMOPLZ0017 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Kod Producenta 310047 Orientacyjna waga brutto 17000g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 17000g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt.
 • Model: DIZSMOPLZ0012 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Duplex to fantastyczny dwupoziomowy domek z pięterkiem na poddaszu. Dzieci czeka tu naprawdę pyszna zabawa! Na parterze znajdują się dwa wejścia do domku, okna z otwieranymi okiennicami, stolik z krzesełkami, a także "oranżeria" z roletą, którapozwoli osłnić wnętrze przed słońcem. Ponadto w domku znajduje się grill, umywalka i wielki komin oraz dwie doniczki, w których małe ogrodniczki mogą zasadzić kwiatuszki. Kącik kuchenny posiada sztućce potrzebne do przygotowania potraw zgrilla. Na piętrze okna zabezpieczono szprosami, co gwarantuje bezpieczną zabawę. Na poddasze dzieci mogą dostać się po drabinie, która znajduje sie w domku. Dodatkową atrakcją jest dzwonek wydający dźwięki. Domek Duplex charakteryzujewysoka jakość, realistyczna, ładna kolorystyka, chroniona powłoką anty-UV, a także wiele możliwości zabawy.
 • Model: DIZLIKPLZ0025 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Ten uroczy domek ogrodowy zachwyca swoją ciekawą stylistyką. Z wyglądu przypomina kryte strzechą, swojskie chaty wiejskie. -Gabaryt domku pozwala na umiejscowienie go w domu lub na dworze, by zabawa trwała cały rok-Drzwi z otworem na pocztę -Dzwonek do drzwi -Imitacja grilla na tyłach domku i imitacja szafki oraz stolik to kolejne chechy domku i propozycje ciekawej zabawy
 • Model: DIZLIKPLZ0041 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Kod Producenta 172786 Orientacyjna waga brutto 29000g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 29000g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 1szt.
 • Model: DIZLIKPLZ0021 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Wytrzymała chata z podwójnymi ścianami będzie służyła zabawie przez wiele lat. Wykonane z "drewnianych" belek ściany, odpowiednia struktura powierzchni dachu, zamykane okienice oraz styl wnętrza, w którym znajduje się stół i telefon do zabawysprawiają, że domek przypomina rawdziwą chatkę. Domek jest łatwy w montażu. (Krzesełka i naczynia nie są dołączone do chatki). Zabawa w takim domku to prawdziwa przygoda!
 • Model: DIZEGOGPL0020 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
 • Model: DIZHASFIG0015 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Orientacyjna waga brutto 105g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 1505g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 12szt.
 • Model: DIZZAPLAL0021 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Kod Producenta 819241 Orientacyjna waga brutto 978g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 5050g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 4szt.
 • Model: DIZZAPLAL0022 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Kod Producenta 819890 Orientacyjna waga brutto 1145g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 3000g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 2szt.
 • Model: DIZLEGKLL0711 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Orientacyjna waga brutto 1792g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 5955g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 3szt.
 • Model: DIZLEGKLL0710 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Kod Producenta 70164 Orientacyjna waga brutto 860g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 2944g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 3szt.
 • Model: DIZLEGKLL0707 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Kod Producenta 70161 Orientacyjna waga brutto 320g Orientacyjna waga brutto opak. zbior. 2219g Ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie 6szt.
Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość MebleNet.pl stanowi zaproszenie do składania ofert. Sklepy internetowe CStore.