• Model: SIEAANNAZ0002 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Przeznaczona do zakańczania kabli na złączach LSA i blokach paneli łączówek telefonicznych.Wbudowane nożyczki z blokadą do obcinania nadmiaru przewodnika, haczyk do wyciągania żyły oraz element do demontażu łączówki z gniezdnika.Narzędzie to posiada również funkcję śrubowkrętu.
 • Model: SIEAANNAZ0003 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  ALANTEC Obcinacz żył-kabli
 • Model: SIEAANNAZ0005 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Ściągacz izolacji uniwersalny.
 • Model: SIEAANNAZ0017 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Tester okablowania i identyfikator przewodów w jednym. Pozwala na identyfikację przewodów w wiązkach kablowych i wskazywanie kabli przypisanych do poszczególnych gniazd. Poprawność wskazania sygnalizowana jest sygnałem dzwiękowym.Tester pozwala także na identyfikację poszczególnych par przewodów. Dodatkowa funkcja pozwala jednocześnie sprawdzić poprawność połączenia każdej pary wg. standardów 10 (100) Base-T, Token Ring, AT&T 258A, EIA/TIA-568A/B, USOC - 10 (100) Base-2.Poprawność połączenia sygnalizowana jest diodami. Przeznaczony do sprawdzania ekranowanych i nieekranowanych kabli skrętkowych oraz do przewodów telefonicznych, sygnalizacyjnych od dwóch do ośmiu żył.
 • Model: SIEAANNAZ0019 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Testery okablowania służą do badania torów kablowych zakończonych złączami RJ45, RJ11, RJ12. Sładają się z dwóch części:- głównej - wyposażonej w wyłącznik, diody oraz trzy złącza (RJ45, RJ11, RJ12),- przystawki (terminatora) wyposażonej w diody oraz złącza tego samego typu.
 • Model: SIEAANNAZ0020 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Testery okablowania służą do badania torów kablowych zakończonych złączami RJ45, RJ11, RJ12, BNC. Sładają się z dwóch części:- głównej - wyposażonej w wyłącznik, diody oraz dwa złącza (RJ45, BNC)- przystawki (terminatora) wyposażonej w diody oraz złącza tego samego typu.
 • Model: SIEAANNAZ0021 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Tester okablowania MT-8108 służy do pomiaru ciągłości okablowania telefonicznego i komputerowego oraz poprawności połączenia w pełnym torze transmisyjnym.
 • Model: SIEAANNAZ0026 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Tester pozwala na testowanie prawidłowej pracy kabla sieciowego RJ45 UTP / FTP. Dzięki oddzieleniu nadajnika i odbiornika możliwe jest testowanie kabla już zainstalowanego w budynku. Natomiast dzięki dwóm gniazdom RJ45 w nadajniku,możliwe jest testowanie kabli tylko przy pomocy nadajnika.Elementem wyróżniającym ten tester jest duży i czytelny wyświetlacz LCD zainstalowany w małej poręcznej budowie.Posiada on 4 wiersze po 16 znaków dzięki któremu wizualizacja wyników testowania jest czytelna a praca z urządzeniem bardzo prosta i przyjemna.
 • Model: SIEAANNAZ0007 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Zaciskarka 4p6p8p
 • Model: SIEAANNAZ0010 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Zaciskarka pozwala za zarabianie wtyków RJ45, RJ12 oraz RJ11 na kablach teleinformatycznych. Posiada dwa pola robocze do zaciskania styków.Dużą zaletą tego narzędzia jest fakt, iż piny we wtyczce zaciskane są przez równoległe prowadzenie elementu zaciskającego. Zaciskarka posiada mechanizmuniemożliwiający niedokładne zaciśnięcie wtyku na kablu. Elementy robocze wykonane są z metalowego odlewu, uchwyt otoczony osłoną ztworzywa sztucznego zapewnia pewny chwyt narzędzia podczas pracy.
 • Model: SIEAANNAZ0013 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Zaciskarka 8p
 • Model: SIEFLUNAZ0002 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Pro3000 to wysokiej jakości analogowy zestaw generatora i sondy do śledzenia przewodów w nieaktywnych sieciach, a szczególnie dla identyfikacji indywidualnych par przy użyciu technologii SmartTone.Specyfikacja Sondy Pro3000:
 • Model: SIEFLUNAZ0018 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  Tester serii IntelliTone jest wyjątkowym lokalizatorem kabli (pojedynczych par kablowych), który wykorzystuje technikę cyfrową (również praca w trybie analogowym).Dzięki zaimplementowaniu techniki cyfrowej umożliwia precyzyjną lokalizację kabli i pojedynczych par kablowych w instalacjach podpodłogowych, sufitach, ścianach i wiązkach kabli miedzianych. Wszyscy ci, którzy posługiwali się podobnymi przyrządamianalogowymi (pracującymi w paśmie akustycznym), które w czasie pracy również lokalizują wszystkie sygnały występujące w pobliżu, będą mile zaskoczeni jego funkcjonalnością i precyzją lokalizowania sygnałów.
 • Model: SIEFLUNAZ0003 Wysyłka: zapytaj o dostepnosc
  - dwustopniowa regulacja siły uderzenia
Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość MebleNet.pl stanowi zaproszenie do składania ofert. Sklepy internetowe CStore.