Artykuły » O firmie » O Meblenet.pl
Innowacyjna Gospodarka. Unia Europejska

MebleNet.pl & ehipermarket - Twoje Centrum Zakupów

Firma umożliwia zakupy przez Internet z dostawą w dowolne miejsce w Polsce, jak i na terenie Niemiec, Anglii, czy Holandii i innych. Naszym celem jest by każdy mógł kupić meble w bezpieczny, szybki i prosty sposób oraz oczywiście po atrakcyjnej cenie. Sklep został utworzony w 2005 roku przez firmę w oparciu o jej doświadczenie w branży meblowej i wykończeniu wnętz.

Zajmujemy się profesjonalnym wyposażaniem domów, biur, banków i obiektów użyteczności publicznej, takich jak sklepy, bary i kawiarnie. Wypracowane metody działania na podstawie zdobytego doświadczenia pozwalają na oferowanie atrakcyjnych i konkurencyjnych cen, co w powiązaniu ze staraniami o zachowanie najwyższej jakości czyni firmę atrakcyjnym partnerem do współpracy.

Współpracujemy z największymi polskimi producentami takimi jak Black Red White, Forte, Bog-fran, Novoterm, zaś od 2011 z markami związanymi z AGD/RTV oraz komputerami. Atrakcyjne ceny, duża ilość produktów, otwartość na nowe pomysły i fachowa obsługa sprawiają, że klienci są zawsze zadowoleni z naszych usług.

Właśnie po to by sprostać wymaganiom współczesnego klienta i chęć wykorzystywania najnowszych technologii nasza firma uruchomiła sklep internetowy. Dzięki niemu mogą Państwo zamawiać meble przez Internet z dowolnego miejsca przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
 

Polityka jakości:

Chcąc utrzymać i rozwijać jakość naszych usług stawiamy sobie następujące cele:
- rozpoznawanie nowych wymagań naszych klientów i jak najlepsze spełnianie ich oczekiwań
- stałe zwiększanie zaufania klientów do efektów naszej pracy
- poszerzanie naszej oferty asortymentowej i usługowej.
 

Wyznaczone cele osiągamy poprzez:

- angażowanie wszystkich pracowników szeregowych oraz kierownictwa w doskonalenie jakości na każdym poziomie organizacyjnym
- udział pracowników w szkoleniach podwyższających ich kwalifikacje
- stosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych
- stałe unowocześnianie metod sprzedaży
- znajomość rynku dostawców oraz ich właściwy dobór
- dostarczanie produktów w umówionym terminie
- ciągłe obniżanie poziomu wad w stosunku do roku poprzedniego
 Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość MebleNet.pl stanowi zaproszenie do składania ofert. Sklepy internetowe. cStore